• 0850 346 5000
  • 0850 346 5000

HAKKIMIZDA

cansın mert

Başkanın Mesajı

Saygıdeğer İş Ortaklarımız ve Müşterilerimiz,

VELA A.Ş. sizlere değer sağlamak için, yüksek kalite standartlarını korumayı ve güvenilir bir şirket olmayı sürdürebilmek için sloganını da bu yönde belirlemiştir.

“Daima İyi Hizmet" prensibi ile çıktığımız bu yolda şu anda öncelikli olarak herkesin huzurlu bir yaşam alanına sahip olabilmesini amaçlayarak, inşaat alanına yeni bir soluk kazandırmaya odaklanıyoruz.

Bunun yanı sıra sağlık turizmi ve internet projeleri ile ülkemize fayda sağlayacak proje çözümleri ile bilgi ve teknolojinin sağladığı son teknolojileri kullanıyoruz.

Bu ticari faaliyetler aracılığıyla güvenli, verimli ve eşitliği sağlamaya yardımcı olan değerlere dayanan anlayışımızla, paydaşlarımızın her biri ile işbirliği yapmaya ve böylece müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmektedir.

İleriye dönük olarak, VELA A.Ş. her çalışanının kendi kendine yardım etme ruhuna sahip olduğu ve bu beklentileri karşılamak için neler yapılabileceğini göz önüne alarak, toplumsal ve müşteri beklentilerini değerlendirecek bir girişim kültürünün oluşturulmasını istiyoruz.

M. Cansın Mert - Yönetim Kurulu Başkanı